Podium w Lonato!

franek_podium_lonato

27 maja 2024 - Podium w Lonato!

Bardzo lubimy South Garda Karting w Lonato. Dlatego jeśli tylko mamy możliwość to z przyjemnością tam jedziemy. W miniony weekend na tamtejszym torze odbyła się 4 runda włoskiego ROK’a. W kategorii Senior ROK ścigał się Franciszek Czapla i Piotr Orzechowski a w kategorii Junior ROK Antoni Kosiba i Miłosz Smuk, który niedawno do nas dołączył.

Najlepszy wynik z naszej grupy wywalczył Franek Czapla, który stanął na podium w kategorii Senior ROK i odebrał puchar za 3. miejsce. Podczas testów oraz wszystkich wyścigów utrzymywał świetne tempo jadąc w ścisłej czołówce. Franek kwalifikacje ukończył rownież na 3. miejscu. Piotr Orzechowski jadący również w kategorii Senior ROK wywalczył 21. miejsce. Miłosz Smuk awansował do finału kategorii Junior ROK i uplasował się na miejscu 27. Antoni Kosiba na skutek walki uczestniczył w incydencie w biegu finałowym i pomimo bardzo dobrych wyników w poprzednich wyścigach na mecie zameldował się na końcu stawki. Szkoda, bo był na prawdę szybki.

Dziękujemy wszystkim za doping i miłe słowa na torze!

Więcej zdjęć w galerii oraz na naszym Facebook’u i Instagramie. Zapraszamy!